Titulinis Apie mus Akcijos Kolekcijos Kontaktai

Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „BRIARAS“ įkurta 1999 m. Tai viena iš seniausių įmonių, kuriančių ir gaminančių drabužius busimoms mamoms, Lietuvoje.
     Nuo įmonės įkūrimo pradžios turėjome viziją – kaip galima geriau patenkinti būsimų mamų poreikius Lietuvos rinkoje. Norėdami turėti tiesioginį ryšį su vartotoju, įkūrėme ir plėtojome drabužių ir priedų būsimoms mamoms parduotuvių tinklą „Būk mama“. Šiandien, nėščiųjų drabužių segmente, mūsų parduotuvių tinklas yra didžiausias Lietuvoje. Savo parduotuvių tinklo pagalba, labai greitai sužinome pirkėjų norų pokyčius bei pageidavimus ar pastabas. Šis ypatumas mūsų įmonę ženkliai išskiria iš kitų įmonių gaminančių drabužius būsimoms mamoms. Tai didžiulis privalumas. Visas modelių naujoves greitai testuojame savo parduotuvėse ir didmeniniams pirkėjams galime drąsiai pasiūlyti gaminius, kurie jau išbandyti pirkėjų .
     Iki 2007 m. gaminome tik Lietuvos rinkai. O nuo 2007 m. pavasario sukūrėme naują drabužių būsimoms mamoms liniją „Be Mum Style“. Kiekvienais metais pristatome dvi šios drabužių linijos kolekcijas. „Be Mum Style“ – tai elegantiška, nepriklausoma ir labai moteriška būsima mama.
     Tikimės, kad mūsų įdirbis ir didžiulis noras, su kuriuo kuriame ir gaminame drabužius, bus įvertintas įmonės partnerių ir besilaukiančių mamų visoje Europoje.

Be Mum Style © 2010 Visos teises saugomos. Tel.:8 5 276 11 75. El.pastas: info@bemumstyle.com. Internetinių puslapių kūrimas: Virtualios statybos